TEST: KVIEČIAME į žygį po Rošforto apylinkes!

Mieli Belgijos lietuviai, kelionių mėgėjai,

Atšilus orams ir Belgijai švelninant COVID-19 apribojimus džiaugiamės, kad pagaliau galime Jus pakviesti keliauti kartu!!! Ačiū tiems kas atsiliepdavo į mūsų siūlomus individualius skelbimus. Virtualioje erdvėje matėme daug kelionių įspūdžių bei nuotraukų!

Taigi, po ilgos pauzės, kviečiame į 15 km žygį pėsčiomis po Rošforto apylinkes. Maršrutas ves Valonijos kalvomis nuo kurių atsiveria puikios panoramos, vaizdingais miško keliukais, greta La Lomme ir Lessė upių. Šiame karstinių reiškinių regione, šalia visiems žinomų Han-sur-Lesse požemių, matysime ir iš po kalvos trykštančią upę. Praeisime šalia kelių grotų, tame tarpe Grotte d’Eprave. Pasigrožėsime panorama nuo Ardenų kalvos, kuri yra ypač pamėgta parasparnių mėgėjų.

Susitinkame: Rue du Hableau 1, 5580 Rochefort, Belgium (mašinas pasistatykite Camperplaats Rochefort parkinge)
Laikas: Sekmadienis, gegužės 23 d., 12:00 val.

Žygį ves Andrius Krisčiūnas. Jei turite klausimų apie maršrutą prašome kreipkitės andrius.all@gmail.com; 0493 292799.

Laikysimės visų tuo metu galiosiančių COVID-19 taisyklių. Jei bus daugiau norinčių nei leistinas grupės dydis, pasidalinsime į mažesnes grupeles. Ryšium su tuo, prašome registruotis pas vita.rack@gmail.com, 0472 241686. Dėl galiojančių COVID-19 ribojimų pavežimo ir susigrupavimo kol kas neorganizuojame. Tai paliekame pačių dalyvių asmeninei iniciatyvai.

Kavines suplanuoti sudėtinga, tad įsidėkite sumuštinių ir gaiviųjų gėrimų!

Iki greito!
BLB keliautojų klubo aktyvas!

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *