Psichologinės konsultacijos vaikams ir suaugusiems

Psichologė Dr. Aistė Grubliauskienė
El. paštas: aiste@happyduckling.org
Tel.: +32474065006
Tinklalapis: www.happyduckling.org
Facebook’o tinklalapis, skirtas tėvams: https://www.facebook.com/thehappyduckling/

Kam aktualu, noriu priminti, kad konsultuoju vaikus ir suaugusius.

Vaikai kartais susiduria su emociniais, elgesio, bendravimo sunkumais. Kad tie sunkumai nevirstų sunkiomis psichologinėmis problemomis, svarbu pastebėti, kas darosi su vaiku. Kai sunkumų nesiseka išspręsti patiems ar jie užsitęsia, patartina kreiptis į psichologą. Kiekviena situacija būna individuali, tačiau bendrai galima išskirti tokius sunkumus, su kuriais susiduria vaikai: sunkiai sutelkia dėmesį; sunkiai valdo savo pyktį; tampa agresyvus mokykloje ar/ir namie; sunkiai pritampa naujoje klasėje; sunkiai susiranda draugų; išgyvena krizę (artimojo netektį, tėvų skyrybas ir kt.); patiria dideles baimes, dar kitaip vadinamas fobijomis; staiga tampa uždaras, liūdnas, jaučiasi vienišas, nepasitiki savimi ir t.t.

Suaugusiųjų sunkumai kartais atvirai būna nuo pat vaikystės, o kartais staiga iškyla susidūrus su išskirtinomis aplinkybėmis. Kiekvieno žmogaus reakcija į patiriamą sunkumą ar sunkias aplinkybes būna labai individuali. Konsultacijų metu stengiamės suprasti, kas vyksta būtent dabar, įsisąmoninti aplinkybių prasmę ir rasti sprendimą ar išgyvenimo būdą. Keletas aplinkybių, kada būtų gerai kreiptis į psichologą: patiriate sunkumus santykiuose su artimais žmonėmis; kankina neigiamos mintys; ilgą laiką jaučiatės prislėgtas; nepasitikite savimi, kas trukdo asmeniniame ir profesiniame gyvenime; sunkiai suprantate ir išreiškiate jausmus; sunkiai sekasi įsiklausyti į kitus žmones; norite tobulėti kaip asmenybė ir t.t.

Konsultuoju pirmadienį, antradienį ir ketvirtadienį 9.30 – 14.30 bei kartais sekmadienį, Tervurene. Konsultacijos vyksta kartą per savaitę, trunka 50 min. Kadangi esu Belgijos psichologų sąjungos narė, paslaugos gali būti dengiamos draudimo.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *