2018 gegužės 13 d., sekmadienį, dviračių žygis pajūriu!

Mielieji,

Kviečiame pasivažinėti dviračiais pajūriu. Šį kartą žygį organizuoja Gintaras kartu su Henriku.

Žygio maršrutas – apie 45 km. Pradėsime Ostendėje ir pajūriu važiuosime iki Nieuwport, o grįšim atgal palei kanalą. Kelias lygus, bet gali būti vėjuota, tad būkite pasirengę. Šeimoms pasiūlysime sutrumpintą – apie 20km – maršrutą.

Renkamės gegužės 13 d., sekmadienį, 10:15 prie dviračių nuomos punkto Ostendės geležinkelio stotyje adresu:

Natienkaai 1,

8400 Oostende

Ten išsinuomosime dviračius ir pradėsime kelionę.

Pietums ketiname sustoti kuriame nors pakelės restoranėlyje.

Atvykimas:

Automobiliu nuo Briuselio iki susitikimo vietos – apie 1:30 min kelio. Automobilius palikite stoties stovėjimo aikštelėje.

Traukiniu kelionė trunka apie 1:20. Tinkamiausias traukinys iš Briuselio centrinės stoties išvyksta 08.56, kuris į Oostende atvyksta 10.16 val. Važiuojantys iš kitur, ieškokite traukinių SNCB tinklalapyje www.belgianrail.be

Prašome registruotis pas Aistę el. paštu aiste.grubliauskiene@gmail.com arba tel. 0474065006 iki gegužės 10 d. 12:00 val. tuos, kas nuomosis dviračius. Turintys savo dviračius gali registruotis iki gegužės 11 d. vakaro. Registruodamiesi nurodykite, ar nuomositės dviračius ir jei taip – kiek dviračių (vyriškus, moteriškus). Nurodykite, jei kitus galėtumėte pavėžėti mašina ar pats norėtumėte būti keleiviu. Dėl maršruto ar kitų specifinių su žygiu susijusių klausimų prašau kreipkitės į Gintarą el. paštu gintaras.marijauskas@gmail.com, arba tel. 0485100806.

Esant blogam orui pasiliekame teisę žygį nukelti į kitą dieną. Apie tai bus pranešta bendru el. paštu.

BLB Keliautojų klubo vardu,

Aistė

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *