2018 lapkričio 18 d., sekmadienį, ‘Halloweeninis’ dviračių žygis palei Antwerpen!!

Mielieji,

Šį kartą kviečiame į kiek Halloween’ininį pasivažinėjimą dviračiais prie Šeldės upės po industrinius Antverpeno uosto rajonus, aplankant miestą-vaiduoklį Doel.  Nors anot Wikipedijos šis miestelis pirmą kartą buvo paminėtas dar 1267 metais, dabar Doel vardą geriau žinome kaip netoliese stūksančios 4 reaktorių atominės elektrinės,  per metus  galinčios pagaminti iki 2.8 GW elektros, pavadinimą. O pats miestelis apie 2000 metus ištuštėjo…  Tačiau tai įvyko ne dėl atominės elektrinės artumo ar vandens lygio kilimo pavojaus. Miestelis ištuštėjo dėl Antverpeno uosto plėtros planų –  jo vietoje planuojama statyti giluminių laivų terminalą. Įdomu tai, kad dabar jo apleisti pastatai –  populiari gatvės menininkų-grafitininkų kūrybos vieta.  

Žygis organizuojamas Gintaro kartu su Henriku. Maršrutas – apie 40 km. Pradėsime nuo Antverpeno traukinių stoties ir keliausime į Doel, tenai pasivaikščiosim. Vieną žygio segmentą plauksime vandens autobusu (bilietas 3 eur). Kelias lygus, bet gali būti vėjuota, tad būkite pasirengę ir apsirengę. Šeimoms šį kartą alternatyvų nesiūlome.

Renkamės lapkričio 18 d., sekmadienį, 10:00 prie dviračių nuomos punkto Cyclant  (http://www.cyclant.com/en/) prie pat Antverpeno geležinkelio stoties adresu (Google maps): Pelikaanstraat 3, shop 1050; 2018 Antwerpen, Belgium
Ten išsinuomosime dviračius ir pradėsime kelionę. Nuomos kaina dienai 12 eur., elektrinio – 25 eur.
Siūlome įsidėti sumuštinių, nors Doel miestelyje yra veikianti Cafe-Taverne Doel 5 ir sekmadienį turėtų dirbti!!!

Atvykimas:

Rekomenduojame atvykti traukiniu. Kelionė trunka 48 minutes. Tinkamiausias traukinys iš Briuselio centrinės stoties išvyksta 09.03 ir  į Antwerpen atvyksta 09.51 val. Važiuojantys iš kitur, ieškokite traukinių SNCB tinklalapyje www.belgianrail.be  Pirkite savaitgalinį bilietą už pusę kainos!

 Automobiliu nuo Briuselio iki susitikimo vietos – apie 1:00 val kelio.

 Prašome registruotis pas Gintarą el. paštu gintaras.marijauskas@gmail.com arba tel. 0485 100806. Kas nuomosis dviračius prašome registruotis iki lapkričio 14d. vakaro. Turintys savo dviračius gali registruotis iki lapkričio 16 d. vakaro. Registruodamiesi nurodykite, ar nuomositės dviračius ir jei taip – kiek ir kokius (vyriškus, moteriškus). Nurodykite, jei kitus galėtumėte pavėžėti mašina ar pats norėtumėte būti keleiviu. Dėl maršruto ar kitų specifinių su žygiu susijusių klausimų prašau kreipkitės į Gintarą el. paštu gintaras.marijauskas@gmail.com, arba tel. 0485 100806.

 Esant blogam orui pasiliekame teisę žygį nukelti į kitą dieną. Apie tai bus pranešta bendru el. paštu.

 BLB Keliautojų klubo vardu,

Gintaras

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *