Gruodžio 11 dieną, sekmadienį, kviečiame į šventinį kalėdinį žygį

Jau tapo tradicija, kad paskutinis Keliautojų klubo metų žygis – šventiškas. Paprastai jį baigiame miestų ar miestelių kalėdinėse mugėse su karšto vyno taure. Šįmet kalėdinę nuotaiką pajusime kitaip – žygį pradėsime ir baigsime kalvotų miškų, Molignee upelio slėnių ir laukų apsuptame Maredsous vienuolyne. Veiklūs vienuoliai benediktinai ne tik savo sūriu ir alumi garsėja. Jie nuolat priima į savo tarpą susikaupimo ir gyvenimo prasmės ieškančius žmones, rengia  susitikimus su jaunimu, į vienuolyno apylinkes pritraukia turistus, organizuodami  savo produktų degustavimą, ekskursijas, o metų pabaigoje surengia gražią kalėdinę mugę ir (su sponsorių pagalba) net čiuožyklą atidaro!  Išvyka turėtų būti visais požiūriais ir pojūčiais tonizuojanti 🙂   žr.:  http://tourisme.maredsous.be/maredsous/accueil/

Numatoma tokia  dienos programa:

10.10-13.50 val.    12 km žygis vienuolyno apylinkėse (galima pasirinkti trumpesnį sužymėtą maršrutą)

13.50 -14 val.        aperityvas mugėje ? 🙂

14.. – 15.. val.         pietūs vienuolyno kavinėje (degustuojant Maredsous sūrį ir alų? 🙂

15.30 – 16.45 val.  ekskursija su gidu po vienuolyną (bilietas 6 eurai, pigiau senjorams ir studentams,  iki   12 m. nemokamai,  grupei – 100 eurų)

17 – ?? val.              kalėdinės mugės ir čiuožyklos malonumai, grįžimas

Susitinkame 10 val. vienuolyno parkinge:  Rue de Maredsous 11, 5537 Anhée (Denée)

 

Atvykimas: greitkeliu E411, išvažiavimas 14 Wépion / Dinant, sekti rodykles Maredsous

 

Atvykimas visuomeniniu transportu:  Iš Centrinės stoties traukiniu 7.37 – 8.46 iki Namur gare, 5 min.pėsčiomis iki stotelės Rue Rogier, iš kur 9.05- 9.55 TEC autobusu 21 iki Abbaye Maredsous (žr. googlemap.be) Šis autobusas yra vienintelis ir atgal išvyksta 16.14 val.

Kadangi turėtume iš anksto užsisakyti ekskursiją ir pietų stalą (liekame prie individualaus meniu), prašome iki gruodžio9 dienos registruotis adresu  ruta-krist@telenet.be   Atvykimas ir ypač grįžimas visuomeniniu transportu problematiškas, todėl vėl būtų gražu kooperuotis. Taigi, registruojantis prašome nurodyti, kiek žmonių vyks su jumis ir ar būsite vairuotojas, ar norėtumėte būti keleiviu. Vairuotojų prašytume nurodyti, kiek pakeleivių ir iš kur galėtumėte paimti – potencialūs keleiviai su jumis susisieks el.paštu, bet būtų gerai , kad nurodytumėte ir savo mobilaus telefono nr.

Kilus klausimams skambinkite Rūtai tel. 0478 25 48 63

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *