Keliautojai kviečia sekmadienį, kovo 26-tą, į parkus

Po tolimo kariško žygio Keliautojų klubas kviečia jau šį sekmadienį, kovo 26 d., pasivaikščioti arčiau – Briuselio priemiesčio Jette parkuose –  ir kartu pasidžiaugti po žiemos sparčiai atbundančia gamta. Trys parkai, kiekvienas labai skirtingas. Bus ir miško, ir tvenkinių, ir paslaptinga pilis, ir net unikalios šikšnosparnių buveinės! Maršrutas neilgas, apie 10 km.  Pasivakščiojimą ketiname užbaigti maždaug po 3 valandų jaukioje kavinėje – restoranėlyje “Chalet du Laerbeek”. Čia troškulį numalšinsime arba ir drauge pavakarieniausime.

Kad sekmadienį, perėjus į vasaros laiką, nepritrūktų miego, šį sykį keliausime popietinėmis valandomis, t.y., rinksimės 14 val. prie įėjimo į Laerbeek parką, avenue Laerbeek pabaigoje. Naudojantys navigaciją, gali pasižymėti “Chalet du Laerbeek” adresą: Avenue du Laerbeek 145, 1090 Bruxelles.

Mašinas palikite palei kelią, kur tik rasite joms vietą. Orientacijai: privažiavus UZ Brussels ligoninę, reikėtų laikytis kairės palei parką ir nesukti į ligoninės stovėjimo aikšteles, kurios savaitgaliais būna uždarytos. Galbūt dar nebaigti remonto darbai, bet jie netrukdo įvažiavimui į Laerbeek avenue.

Autobusais: 13, 14 ir 15 nuo Elisabeth/Simonis metro stotelės, 53 iš Bockstael arba 84 iš Heysel (bet nuo šio truputi reikės paeiti, pasitikrinkite per google maps ar Stib tinklalapius). Išlipti galinėje stotelėje „UZ Brussels“ ir leistis kiek žemyn kairėn, tada eiti avenue Laerbeek iki galo.

Tinkamai apsiaukite, nes gali būti ir šlapesnių pelkėtų vietų. Nepamirškite įsidėt atsigerti.

Kontaktinis telefonas: Vita R. 0472241686

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *