Keliautojų klubas kviečia sekmadienį, vasario 12 dieną, keliauti iš Tervureno į Jėzus-Eik

Pranešame, kad planuotas vasario 5-tos dienos žygis pėsčiomis iš Tervureno į Jėzus-Eik nukeliamas į sekantį sekmadienį, vasario 12 dieną!

Palankaus oro atveju planuojame norintiems sportiškesnio žygio pasiūlyti pratęsti maršrutą, tai yra,  iš Jėzus-Eik grįžti į pėsčiomis į Briuselį

(Auderghemą) per mažiau lankomą, bet ne mažiau gražią Soignes miško dalį. Kiti gi galės grįžti autobusu, kaip buvo planuota.

Labai atsiprašome tų, kurie buvo pasiryžę keliauti šį sekmadienį.

Keliautojų klubo vardu, Rūta

***

Sausį  paslidinėję vasarį ir vėl  keliausime pėsčiomis.  Šįsyk siūlome žygiuoti netoli Briuselio, mišku, linijiniu maršrutu, atvykimui naudojant tik visuomeninį transportą – šitaip išvengsime visų su neprognozuojamais belgiškos žiemos orais susijusių siurprizų ir sunkumų. Parinktas 11-12 km (ilgis kiek koreguotinas pagal dienos orą ir norą;) maršrutas ves gražiausiomis visad žalios Soignes girios vietomis: pradėję ties Afrikos muziejumi ir puikiaisiais Tervureno tvenkiniais, tęsime didingu Kapučinų mišku, žmogaus rankomis sukurtu nuostabiu miško parku Arboretum, o baigsime  Kapucijnendreef alėjoje jau iš kitų žygių mums pažįstamame Jezus-Eik kaimelyje.

Renkamės 10.50 val. Tervurene, ties Afrikos muziejumi   Leuvensesteenweg 11, 3080 Tervuren.

Šis laikas suderintas su tramvajaus 44, išvažiuojančio iš Montgomery požeminės stotelės 10.20 val. atvykimu į jo galinę stotelę, Tervuren’o stotį (10.41). Išlipus kiek paėjėti tramvajaus važiavimo kryptimi.

Pietausime (galima ir savais sumuštiniais, užsisakius gėrimą) Bosuil kavinėje Witherendreef 1, 3090 Overijse.

Grįžimas iš Jezus-Eik (prancūziškai Notre-Dame-au-Bois) De Lijn autobusais 348, 345, 344 (15.11; 15.36, 16.05 ir t.t.) iki Metro stoties Hermann-Debroux Audrergheme.

!! Patogiausią kelią nuo savo namų visuomeniniu transportu pasirinkite http://googlemaps.be , De Lijn, STIB ar kitų tinklalapių pagalba.

Norintys prisijungti  daliai maršruto (šalia Tervureno), gali atvykti mašinomis iki Tervureno tvenkinių ar Afrikos muziejaus (už muziejaus, priešingoje Leuvensesteenweg pusėje, palei dramblį).

Registruotis nebūtina. Žygį ves Rūta, visais klausimais kreiptis ruta-krist@telenet.be, tel. 0478 25 48 63

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *