Keliautojų klubas: lapkričio 13 dieną, sekmadienį, žygiuosime Hoegaarden’o apylinkėse

Po 5 metų vėl sugrįšime į ramų Melderto kaimelį  ir iš jo iškeliausime į 13 km pasivaikščiojimą vaizdingomis Hoegaardeno apylinkių auštumomis. Tie, kurie su mumis keliavo 2011-taisiais, galbūt atpažins kai kurias tąkart praeito 9  km maršruto vietas:  Hoksemo bažnyčią, kurios bokšte puikuojasi ne tik įprastas Flandrijoje gaidys, bet ir vištelė,  neogotikinėje Melderto pilyje įsikūrusią Šv. Jono kolegiją,  aukščiausiame taške stūksančią Marollen koplyčią, nuo kurios matosi visas  Hoegaarden’as, aplinkiniai kaimai, TGV linija, abiejų Brabantų laukai. Šįkart pamatysime kiek daugiau ir be kalbinių problemų kirsime Flamandų ir Valonų Brabantų lingvistines sienas…

Renkamės 10.50 val. Melderte (Hoegaarden)  prie miestelio bažnyčios Sint Ermelinisstraat/Sint Laurentiusstraat gatvių susikirtime.

Atvažiavimas: važiuokite E40 keliu Liežo kryptimi iki 24 išvažiavimo (Boutersem), tada sukite į dešinę N234 (Betekom kryptimi) ir važiuokite  iki Opvelt; jį pravažiavę sukitekairėn Hoegaarden kryptimi  ir netrukus atsirasite Melderte.

Deja, visuomeninio transporto surasti tai dienai nepavyko, taigi, kaip jau įprasta, mėginsime padėsime vieni kitiems.

Norinčius dalyvauti žygyje prašytume registruotis el. paštu ruta-krist@telenet.be    iki lapkričio 10 dienos, nurodant ar būsite vairuotojas, ar norėtumėte būti keleiviu. Vairuojančiųjų prašytume parašyti,  kiek keleivių atvažiuos su jumis, kiek galėtumėte paimti pakeleivių ir kur jums būtų patogu juos paimt, o taip pat savo mobilaus telefono numerį.

Telefonas pasiteiravimui: +0478 25 48 63 (Rūta)

!! Po lietaus kai kuriose atkarpose gali būti šlapia. Pasiimkite atsigerti, o taip pat sumuštinių, nes kaimo kavinėse  maisto negausime. Jei norėsime pavalgyti rimčiau – Hoegaarden’as vos už kelių kilometrų.

Iki malonaus susitikimo lapkričio 13-tą!

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *