Kviečiame į Kalėdinį žygį – ekskursiją Šiaurės Venecijoje

Kaip kiekvienais metais gruodį Keliautojų Klubas vėl  visus kviečia į Kalėdinį žygį!

Šiais metais  jis vyks gruodžio 16 dieną, sekmadienį,  turbūt romantiškiausiame Belgijos mieste, dėl savo gausių kanalų  Šiaurės Venecija vadinamoje Briugėje. Pusė maždaug 10-12 km maršruto bus tikras žygis žalia Briugę supančia II-ąja  jos gynybine juosta, likusi dalis vingiuos siauromis, praktiškai be eismo (didžioji dalis ir be turistų) gatvelėmis ir bus labiau panašesnė į ekskursiją.  Pamatysite šį miestą mums gerai pažįstamo, neretai mūsų žygiuose dalyvaujančio, jau po Leuveną mus vedusio Lietuvos draugo profesoriaus Hugo Verkest, įsimylėjusio Briugę žmogaus, akimis. Jei jūs manote, kad gerai pažįstate šį miestą, gal apsirinkate? Eisime ne viena tikriausiai dar nematyta gatvele,  sustosime ties pastatais, pro kuriuos galbūt praėjome neatkreipę dėmesio, užsuksime į kiemelius, apie kurių egzistavimą ir neįtarėme.  Be abejo, aplankysime ir Kalėdines muges – jų Briugėje dvi, kažkur susėsime drauge prie bendro stalo. Gal aplankysime… – bet palikime vietos mūsų gido Hugo siurprizams.  Nepamirškime foto aparatų!

Susitinkame gruodžio 16 d., sekmadienį,  Briugės stoties salėje ties turistų informacija (tuneliu eiti mažėjančio perono numerio kryptim) 11.40 val.

Atvažiuoti rekomenduojame traukiniu, kuris iš Briuselio išvyksta  10.17 (Knokke kryptimi) ir į Briugę atvyksta 11.30. Grįžimas atgal kiekvieną valandą ir 10, 31, 58 min (planuokite išvykimą 17-18 val.) Pirkite šventinio periodo Happy ticket bilietą – su juo kelionė pirmyn-atgal jums  kainuos 10 eurų.

Atvažiuojantiems mašinomis: greta Briugės traukinių stoties yra nemokamas Parking-Centrum-Station parkingas.

Hugo pageidavimu  (dėl didelio Briugės kavinių, restoranų užimtumo, gal ir ekskursijos ) ketinančius dalyvauti žygyje prašome registruotis adresu  ruta-krist@telenet.be  iki gruodžio 14 dienos, penktadienio.  Nepamirškite nurodyti su jumis atvykstančiųjų skaičių, o  jei bus vaikų – ir jų amžių.

Sekite informaciją Belgijos lietuvių Keliautojų Klubo  facebook’e

Telefonas pasiteiravimui: +32 478 25 48 63 (Rūta).

Iki susitikimo Kalėdiniame žygyje,

Belgijos Lietuvių Keliautojų Klubas

P.S. Jei jūs manote, kad gerai pažįstate šį miestą, gal apsirinkate? Eisime ne viena tikriausiai dar nematyta gatvele, užsuksime į kiemelius, apie kurių egzistavimą ir neįtarėme, sustosime ties pastatais, apie kuriuos gidas turi tiek pasakojimų, net su Lietuva susijusių.  Be abejo, aplankysime ir Kalėdines muges, susėsime drauge prie stalo.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *