Lapkričio 19-tą, sekmadienį, Keliautojų klubas kviečia į Rotselaarą

Sveiki,

Lapkričio 19-tą, sekmadienį,  keliausime Flandrijoje, netoli Rotselaaro ir Wechterio. Apie 14 km žygį pradėsime prie  vasaros metu pilną maudynių šurmulio, o rudenį nurimusio ir, tikėkimės, dar geltonai nusidažiusių medžių apsupto Rotselaaro ežerėlio.  Apžiūrėję netoliese besirandantį  16 amžiaus Ter Heide donžoną, laukų takais bei  kaimo gatvelėmis pasieksime seną vandens malūną, 17 a. tapusį vienu reikšmingiausių pramoninių Nyderlandų objektų, įdomių I-jo pasaulinio karo įvykių liudininku, o vėliau žingsniuosime Dylės ir Demerio upių pakrantėmis, pasižvalgydami po pastarosios “meander’ius” – buvusios vingiuotos upės senvagės gabalėlius…

Renkamės lapkričio 19 dieną, sekmadienį,  10.30 val. sporto klubo Sportoase de Meander  parkinge  adresu Vakenstraat 18, 3110 Rotselaar

Atvykimas:

  1. a) mašinomis:  E40 Liežo kryptim, vėliau E314 link Leuven, 21 išvažiavime sukt į kairę linkHaacht/Rotselaar ; pravažiavus Rotselaar’ą ir jo pabaigą rodantį pano, maždaug už 300m sukt dešinėn link Helicht, o už 200 m nuo šio kaimelio pabaigos geltona rodyklė ir vėliava nurodys posūkį dešinėn į De Meander sporto kompleksą.
  1. b) visuomeniniu transportu: (iš Briuselio Centrinės stoties) traukiniu 9.21- 9.51 iki Leuven, tada iš 11 stoties perono (už 77 m) 9.56 – 10.19  De Lijn autobusu 335 Aarschot kryptimi iki Rotselaar De Toren stotelės. Išlipus iš autobuso teks įveikt apie 900 m pėsčiomis: paėję ta pačia kryptim gal 30 metrų, sukite kairėn į Torenhoflaan taką, juo tęskite palei sporto aikštyną kairėjo, o kelelių susikirtime už riedlenčių parko sukit  dešinėn; vingiuojančiu keleliu pasiekę tiltuką ir juo perėję per upelį sukite į kairę – netrukus pamatysite kavinę, sporto komplekso pastatą, o prieš jį – parkingą.

Ketinančius dalyvauti žygyje prašytume registruotis el. paštu ruta-krist@telenet.be   iki lapkričio 18 dienos, nurodant ar būsite vairuotojas, ar norėtumėte būti keleiviu. Vairuojančiųjų prašytume parašyti,  kiek keleivių atvažiuos su jumis, ar galėtumėte paimti pakeleivių (kiek) ir kur jums būtų patogu juos paimt, o taip pat savo mobilaus telefono numerį.

Telefonas pasiteiravimui: +0478 25 48 63 (Rūta).

!! Po lietaus kai kuriose atkarpose gali būti šlapia, būtina tinkama avalynė. Pasiimkite atsigerti, o sumuštinių – priklausomai nuo apetito, nes po žygio, apie 14.30-15 val. turėsime galimybę pasistiprint sporto komplekso kavinėje arba restoranėlyje prie donžono.

 

Iki susitikimo,

Belgijos lietuvių keliautojų klubas

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *