Sausio 20 dieną Keliautojų Klubas kviečia į žygį prie Boom’o

Nedaug kur žmogus taip transformavo gamtą, kaip tankiai apgyvendintoje, nuo seno industrializuotoje Belgijoje – ištiesintos upės, kanalai, begalės kelių..   Pasidžiaugt galima tik tuo, kad nemaža dalis žmogaus veiklos suformuotų unikalaus peizažo vietovių šiandien tapo rekreacinėmis zonomis, gamtos parkais, kur sykį pabuvus norisi vėl sugrįžti.

Sausio mėnesį Keliautojų Klubas kviečia jus 10-11 km pėsčiųjų žygiui į vieną iš tokių vietų Flandrijoje, netoli Boom’o miestelio.  Boom’as nuo seno garsėjo savo aukštos kokybės moliu ir plytomis. Dabar apie tai primena tik gausybė tvenkinių – buvusių karjerų su kur ne kur dar stūksančiais senais molio kasimo agregatais, aukštai virš daubos iškilusios estakados krovininiams traukiniams privažiuoti likučiai, nebeveikiančių plytinių kaminai, o taip pat stendai su praeities nuotraukomis, Rupelklei (Rupelio molio) muziejus. Žygis tikrai nebus monotoniškas – keliausime Rupelio upės pakrante, tundrą primenančiais beržų miškeliais, per pelkes nutiestais mediniais takais, mišku palei žvejų pamėgtus tvenkinius, laukų takeliais, o pabaigoje pasieksime vieno žymiausių pasaulyje elektroninės muzikos festivalio Tomorrowland vietą – De Schorre, kuri nustebins gamtos ir parko architektūros harmonija.

!  Reljefas pakankamai kalvotas, kai kuriose atkarpose po lietaus ar pasnigus gali būti purvo, todėl tinkamai apsiaukite, o jei turite lazdas, pasiimkit jas.

Susitinkame sekmadienį, sausio 20 dieną 11.10 val. rekreacijos centro  De Schorre 1-me Parkinge  (jo gale, ties stendu),  Schommelei 1, 2850 Boom

Atvykimas mašinomis:  E19 arba A12 (rekomenduojame atvykstantiems iš Briuselio šiaurinės pusės arba Montgomery A12 )

Atvykimas visuomeniniu transportu: 1) iš Briuselio Centrinės stoties traukiniu  9.32 (Antverpeno kryptis) iki Mechelen/Malines 9.54, tada 2) iš Mecheleno stoties 10 perono De Lijn autobusu Nr.500 (Antverpeno kryptis) 10.05 iki De Schorre stotelės 10.44 3) iš Antverpeno Zud Perron 3b De Lijn autobusas Nr.500 (Mechelen kr) 10.30 val – Boom De Schorre stotelė 11.06 val. (juo atvažiuojančius siūlome paskambinti iš autobuso, kad palauktume). !! Abiem atvejais prašykite vairuotojo, kad įspėtų  apie De Schorre stotelę Schommelei gatvėje (neišlipkite Schorre stotelėje, kuri randasi Kapelstraat g.-nuo jos tektų iki susitikimo vietos keletą minučių paeiti).

Kaip matote, atvykimas iš Briuselio (tik 30 km) gan sudėtingas, todėl, kaip visada, prašome  vairuotojų pasiūlyti pakeleiviams užimti jų mašinose laisvas vietas. Tam kviečiame registruotis adresu ruta-krist@telenet.be  tiek vairuojantiems, tiek norintiems pasinaudoti  jų maloniais pasiūlymais.

Papietauti ar tik užsisakyti gėrimą ir pailsėti po žygio galėsime apie 14 val. De Schorre braserijoje.  Jei manote, kad išalksite anksčiau, įsimeskite kuprinukėn sumuštinį.

Dėl daugiau informacijos ar kilus klausimams skambinti Rūtai tel. 0 478 25 48 63

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *