Spalio 22 žygis 3 valstybėse: Liuksemburge, Belgijoj, Vokietijoj

Belgijos lietuvių keliautojų klubas ir du jo nariai iš Liuksemburgo kviečia sekmadienį spalio 22 d. keliauti kartu! Keliausime pėsčiomis vaizdingu maršrutu per tris valstybes: Belgiją, Liuksemburgą ir Vokietiją! Ėjimą pradėsime pereidami tiltą, kurio viduryje ir susiduria visos trys valstybės.

Maršrutas: 13 km maršrutas driekiasi Our gamtos rezervate, visiškoje gamtos apsuptyje, palei to paties pavadinimo upės krantus. Maršrutas daugiausia eina mišku, karts nuo karto pakyla ir atveria Ardėnų panoramą, arba nusileidžia ir veda palei upę.

Daugiau informacijos bei žemėlapiai:

https://www.naturwanderpark.eu/wanderwege/a-natour-route-1-dreilaendereck

http://www.visitluxembourg.com/en/place/walking/natour-route-1

https://www.outdooractive.com/de/wanderung/eifel/naturwanderpark-delux-nat-our-route-1-b-ouren-l-tintesmuehle-/3618084/

 

Žygis gana ilgas, tad planuojame sustoti piknikui gamtoje. Siūlytume įsidėti sumuštinių ar užkandžių bei termosą arbatos ar kavos. Po žygio planuojame užsukti pasistiprinti i kavinę, bet joje dienos metu tiekiami tik užkandžiai (croque monsieur, sriuba). Kavinė yra nutolusi nuo starto/finišo 1.6 km, tad į ją galima vykti mašinomis arba nusiteikę žygiuoti toliau gali ją pasiekti ir pėsčiomis.

Kavinės adresas: Hotel Restaurant Rittersprung Ouren 19, 4790 Burg-Reuland, Belgium

Ėjimas nėra sudėtingas, bet siūlytume apsiauti gerais batais. Palijus gali būti slidu ir pasitaikyti purvo. Deja, bet maršrutas netinkamas eiti su vaikiškais vežimėliais.

Kur susitinkame: Sekmadienį, spalio 22d. 10.45 automobilių stovėjimo aikštelėje prie Europadenkmal Dreilandereck paminklo Ouren miestelyje, Belgijoje: http://www.reuland-ouren.be/fr/loisirs/curiosites/ouren/le-monument-de-leurope/

Adresas: Ouren 4790, Belgija, atvykus i Ouren miesteli sekti “Europadenkmal Dreilandereck” ženklais.

Koordinatės: 50.130278, 6.135833.

Atvykimas:

Atvykimas is Briuselio trunka apie 2 valandas. Vykti E40 autostrada link Liežo, uz Liežo toliau vykti E42 autostrada link Saarbruckeno/Vervier iki 15 (St Vith) išvažiavimo. Toliau vykite N62 keliu link Liuksemburgo iki Oudler miestelio. Oudler miestelyje laikykites kairės į N693 kelią, vedantį į Ouren miestelį. Atvykę i Ouren miesteli sekite “Europadenkmal Dreilandereck” ženklais.

Atvykimas is Liuksemburgo trunka apie 1 valandą. Vykite A7 autostrada link Mersh/Colmar Berg. Už Colmar Berg teskite E421 i šiaurę, iki posūkio į CR338 kelia link Lieler/Ouren. Iškart už Liuksemburgo/Belgijos sienos bus “Europadenkmal Dreilandereck” paminklas, o jo parkinge mes ir susitinkame. Jeigu vyksite per Ouren miesteli, Ouren miestelyje sekite “Europadenkmal Dreilandereck” ženklais.

Viešuoju transportu atvykti yra labai sudėtinga, tad kooperuokimes vykdami mašinomis.

Į žygį prašome registruotis iki penktadienio spalio 20d. vakaro. Kad galėtume efektyviau sudėlioti norinčius atvykti į mašinas, registruodamiesi praneškite is kurios vietos vykstate, kiek žmonių vyks, ar galėtumėte pavežti/norėtumėte būti pavežta(s) bei kiek galėtumete pavežti pakeleivių.

Vykstantys is Belgijos registruokitės pranešdami Aistei, aiste.grubliauskiene@gmail.com, +32 474 06 50 06

Vykstantieji is Liuksemburgo registruokitės pranešdami Rasai: rasa.karpuskaite@yahoo.com, +352 691 286 716.

Iki greito!

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *