Kalėdinis Briuselio kiemas gruodžio 13 d. – renkasi mamos su mažais vaikais

Sveiki,

Gruodžio 13d. (antradienį), nuo 16.30 iki 20 val. mama Gražina kviečia mamas su mažais vaikais pabendrauti apie stebuklą, kurio magija perduodama iš kartos į kartą – Šv. Kūčias ir Šv. Kalėdas, prisiminti savo žiemos švenčių išdykėliškus epizodus, pasidalinti labiausiai pasisekusio kulinarinio ar konditerinio gaminio receptu, parašyti drauge nuo visų mamyčių laišką Seniui Šalčiui 🙂 Pabandykime teigiamą nuotaiką sustiprinti tradicinėmis šventinio laikotarpio aprangos spalvomis – tiktų žalia, raudona, balta. Tad pasistenkime susitikti 🙂

Susitikimo vieta: Woluwe Saint Lambert, netoli av. George Henri pabaigos, netoli parduotuvės ALDI, Carrrefour express. Tikslų adresą nurodysiu užsisakiusioms vietą, dieną prieš susitikimą.

Lauksiu žinučių apie dalyvavimą el. paštu aiste.grubliauskiene@gmail.com

P. S. Briuselio kiemas– tai reguliarūs mamų su mažais (0 – 4 metų amžiaus) vaikais susitikimai, kai mamos bendrauja, o vaikai žaidžia ir (vyresni) kalbasi lietuviškai. Taip pat tai galimybė pačioms organizuoti susitikimą, renginį ar išvyką pakviečiant kitas mamas. Taip pat diskusijos ir dalinimasis patirtimi per facebook’o grupę.

Briuselio kiemo vardu,

Aistė

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *