Horizonte Lietuva: įsidarbink, užmegzk ryšius, kurk savo kraštui

Belgijos lietuvių bendruomenė kartu su Lietuvos Respublikos ambasada ir Briuselio debatų klubu kviečia į susitikimą, kuriame ryšių su savo kraštu stiprinimo, kontaktų plėtimo, grįžimo, darbo ir gyvenimo Lietuvoje galimybes pristatys programos “Kurk Lietuvai” vadovė Agila Barzdienė.

Susitikimas vyks:

2018 m. balandžio 17 dieną , 18:30 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Briuselyje

REGISTRUOTIS: https://goo.gl/forms/AYL8vKz0HjOS6cBg1

Pristatymo metu ir neformalioje diskusijoje sužinosite ir aptarsite:

– kokios galimybės grįžti ir įsidarbinti viešajame sektoriuje ir taip kurti Lietuvai (Kurk Lietuvai programa www.kurklt.lt);

– kokios galimybės ir pasiūlymai įsidarbinti privačiame sektoriuje (Work in Lithuania iniciatyva www.workinlithuania.lt);

– kokios kitos iniciatyvos veikia Lietuvoje, stiprinant ryšius su savo gimtuoju kraštu (Talentai Lietuvai, Globalūs regionai, city alumni, Renkuosi Lietuvą ir kt.)

Apie Kurk Lietuvai

„Kurk Lietuvai“ – profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje, kuri suteikia galimybę profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo. 2012 m. prasidėjusi „Kurk Lietuvai“ į Lietuvą kasmet pakviečia dalyvauti programoje tarptautinės patirties turinčius profesionalus. 12 programos mėnesių dalyviai rotacijos principu nacionalinio ir regioninio lygmens viešojo sektoriaus institucijose inicijuoja ir įgyvendina pokyčių projektus. Pokyčiai įgyvendinami ekonomikos, švietimo, inovacijų, saugumo, aplinkosaugos, socialinės politikos ir kitose srityse.

Apie Work in Lithuania:

Work in Lithuania“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą. Šis portalas – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiai persikelti į Lietuvą.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *