Informacija balsuojantiems Belgijoje – Seimo rinkimai

https://be.mfa.lt/ informacija

Lietuvos Respublikos ambasada Belgijoje ir Liuksemburgui kviečia visus Belgijoje bei Liuksemburge gyvenančius Lietuvos piliečius dalyvauti rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą 2016 m. spalio 9 d. Norintiems balsuoti Seimo rinkimuose būtina elektroniniu būdu užsiregistruoti adresu www.rinkejopuslapis.lt.

Rinkėjai, negalintys pateikti prašymo per elektroninę registracijos sistemą, prašymą pateikia atvykę į atstovybę arba atsiunčia atstovybei paštu ar elektroninių ryšių priemonėmis. Prašymo formą rasite čia.

Svarbu pažymėti, kad net ir tie rinkėjai, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus ankstesniuose rinkimuose ar referendumuose turi registruotis iš naujo. Neužsiregistravusiems nebus paštu siunčiami rinkimų dokumentai.

Dalyvauti rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą, kaip ir ankščiau, išlieka dvi galimybės – balsavimas asmeniškai ambasadoje Briuselyje ir balsavimas paštu.

Pageidaujantys balsuoti paštu turi tai nurodyti  registruodamiesi. Tada registracijos prašyme nurodytu gyvenamosios vietos adresu bus išsiųsti rinkimų biuleteniai. Šiuo atveju registruotis rinkėjo puslapyje ar pateikti užpildytą Rinkėjo registracijos prašymą atstovybei būtina ne vėliau kaip iki 2016 m. spalio 2 d.

Balsuoti asmeniškai ambasadoje Briuselyje bus galima šiomis dienomis:

  • 2016 m. rugsėjo 27–30 d., nuo 10.00  iki 12.00 val. ir nuo 14.00 val. iki 16.00 val. (vietos laiku);
  • 2016 m. spalio 3–7 d. nuo 10.00 iki 12.00 val. ir nuo 14.00 iki 16.00 val. (vietos laiku);
  • 2016 m. spalio 9 d. nuo 10.00 val. iki 19.00 val. (vietos laiku).

DĖMESIO:

Kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimo narius Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 sąrašą rasite čia.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *