Lietuvos teisininkų draugijos (LTD) Briuselio skyrius išsirinko naują valdybą

Lietuvos teisininkų draugijos (LTD) Briuselio skyriaus nariai visuotiniame susirinkime išsirinko naują valdybą. Skyriaus pirmininku buvo išrinktas Valerijus Ostrovskis, kuris perėmė šias pareigas iš kadenciją baigusios pirmininkės Kristinos Budrytės-Ridard. Valdybos nariais taip pat buvo išrinkti Giedrė Svetikaitė, Loreta Liutkutė, Miglė Niauraitė, Evelina Kurgonaitė ir Kristina Budrytė-Ridard.

“LTD Briuselio skyriaus veikloje dalyvauju jau šešerius metus ir džiaugiuosi suteikta galimybe kartu su kitais valdybos nariais tęsti ir vystyti skyriaus prasmingą ir sėkmingą veiklą. Malonu matyti, kad per pastaruosius kelerius metus prie skyriaus prisijungė nemažai naujų kolegų, užimančių įvairias teisinio pobūdžio pareigas reikšmingose viešojo ir privataus sektoriaus organizacijose,” – sakė naujai išrinktas skyriaus pirmininkas Valerijus Ostrovskis.

Buvusi pirmininkė Kristina Budrytė-Ridard sakė: “LTD Briuselio skyrius išlieka viena iš didžiausių lietuvių profesinių asociacijų Beneliukso valstybėse. Džiugu matyti, kad vis daugiau teisės profesionalų, dirbančių Bruselyje, prisideda prie skyriaus veiklos. Su naująja valdyba stengsimės ir toliau plėtoti skyriaus veiklą, kad ji būtų įdomi nariams ne tik profesine, bet ir neformalaus bei draugiško bendravimo prasme.”

Apie LTD Briuselio skyrių:
• Lietuvos Teisininkų Draugijos (LTD) Briuselio skyrius įsteigtas 2010 metais ir jungia daugiau nei 50 Belgijoje bei aplinkinėse valstybėse dirbančių lietuvių teisininkų.
• LTD Briuselio skyriaus tikslai – sudaryti sąlygas Lietuvos teisininkams bendrauti neformalioje aplinkoje, keistis žiniomis ir patirtimi bei organizuoti profesinius ir socialius renginius nariams
• Skyrius bendradarbiauja su kitomis profesinėmis lietuvių organizacijomis: Londono Sičio lietuvių klubu (LCLC), “Global Lithuanian Leaders (GLL) organizacija; palaiko ir dalyvauja “LT Big Brother” mentorystės programoje.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *